Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaproszenie na spotkania informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu "Załóż firmę z WUP III"

Data publikacji: 2012-08-02, Data modyfikacji: 2012-08-02
A A AWydrukDrukuj  
 

Celem projektu jest wspieranie podstaw i inicjatyw służących rozwojowi przedsiębiorczości, m.in. poprzez przyznanie jednorazowych dotacji na założenie działalności gospodarczej dla 72 osób - mieszkańców powiatów: ostrołęckiego, ostrowskiego, makowskiego, przasnyskiego oraz Miasta Ostrołeka.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej zapraszamy na jedno ze spotkań informacyjnych, które odbędą się w siedzibie Filii WUP w Ostrołęce przy ulicy Poznańskiej 17 w dniach roboczych od 16.07.2012 do 20.07.2012

Spotkania informacyjne odbędą się również:
17 lipca, godz. 10 - Urząd Miasta i Gminy w Ostrowi Mazowieckiej, ul. 3 Maja 66, 07-300 Ostrów Mazowiecka;
18 lipca, godz. 10 - Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim, ul. Rynek 1, 06-200 Maków Mazowiecki;
19 lipca, godz. 10 - Starostwo Powiatowe w Przasnyszu, ul. Św. St. Kostki 5, 06-300 Przasnysz.

Termin przyjmowania Formularzy Rekrutacyjnych, Regulamin Rekrutacji Kandydatów/Kandydatek do Projektu oraz Regulamin Przyznawania Wsparcia Finansowego zostaną udostępnione na stronie internetowej http://wup.mazowsze.pl/new/?filia=ostrolekaDyrektor Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy

w Warszawie z siedzibą w Ostrołęce

Marian Krupiński

, Źródło artykułu: http://www.przasnysz.um.gov.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przasnyski

  Powiat przasnyski - powiat w województwie mazowieckim (północna część) ze stolicą w Przasnyszu. Zaliczają się do niego gminy Przasnysz (gmina miejska), Chorzele, Czernice Borowe, Jednorożec, Krasne, Krzynowłoga Mała, Przasnysz (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

  Powiat zajmuje dużą powierzchnię, bo jest to 1217 km², ale jest słabo zaludniony. Na jednym kilometrze kwadratowym mieszka tu średnio 44 osób, co daje ogólną liczbę ludności w liczbie 54 tys.

  Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Inną dużą atrakcją turystyczną są bez wątpienia spływy kajakiem rzeką Omulew. Na bardziej zorganizowane podziwianie wspaniałości powiatu pozwolą turystyczne szlaki.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola