Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

We wrześniu będzie czynny jeden żłobek

Data publikacji: 2018-07-16, Data modyfikacji: 2018-07-16
A A AWydrukDrukuj  
 

Planowano, że żłobek zostanie otwarty w budynku należącym do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu z oddziałami integracyjnymi w Przasnyszu. Obiekt jednak należałoby najpierw wyremontować i odpowiednio przygotować. Następną lokalizacją były oddziały przedszkoli miejskich. Zdecydowano, że żłobek zostanie otwarty w Miejskim Przedszkolu im. Marii Kownackiej. Okazało się, że w budynku można wybudować windę dla dzieci i osób niepełnosprawnych.

Pierwszy oddział zostanie otwarty na ulicy Świerczewo we wrześniu. Drugi natomiast na ulicy Lipowej w styczniu 2019 roku. Obiekt będzie stworzony dla rodziców z Przasnysza. Będzie w nim 35 miejsc, z czego 20 ogólnodostępnych, a 15 dla dzieci mam powracających do pracy oraz bezrobotnych rodziców, którzy znaleźli posady.

"Karty zapisu dziecka do placówki można pobrać w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta w Przasnyszu oraz ze strony internetowej Urzędu Miasta w Przasnyszu www.przasnysz.um.gov.pl Karty zapisu dziecka do Żłobka można składać osobiście w Urzędzie Miasta w pokoju nr 59 lub drogą pocztową na adres: Urząd Miasta w Przasnyszu, ul. Jana Kilińskiego 2, 06-300 Przasnysz. Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji do Żłobka można uzyskać pod numerem tel. 29 756 49 19" - informuje Urząd Miasta Przasnysz.

 

eb, Źródło artykułu: kurierprzasnyski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przasnyski

  Powiat przasnyski - powiat w województwie mazowieckim (północna część) ze stolicą w Przasnyszu. Zaliczają się do niego gminy Przasnysz (gmina miejska), Chorzele, Czernice Borowe, Jednorożec, Krasne, Krzynowłoga Mała, Przasnysz (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

  Powiat zajmuje dużą powierzchnię, bo jest to 1217 km², ale jest słabo zaludniony. Na jednym kilometrze kwadratowym mieszka tu średnio 44 osób, co daje ogólną liczbę ludności w liczbie 54 tys.

  Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Inną dużą atrakcją turystyczną są bez wątpienia spływy kajakiem rzeką Omulew. Na bardziej zorganizowane podziwianie wspaniałości powiatu pozwolą turystyczne szlaki.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola