Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Tani druk plakatów i ulotek

Data dodania: 2012-03-06
 
Jesteśmy dynamiczną drukarnią internetową. Zajmujemy się drukiem plakatów, ulotek, wizytówek, folderów oraz broszur w małych i dużych nakładach. Oferujemy kompleksowa oprawę graficzna firm. Dzieki naszemu sklepowi
www.plakaty-ulotki.pl
jesteś w stanie złożyć, opłacić i obserwować swoje zamówienie nie wychodząc z domu. Dodatkowo dostawa na terenie kraju jest darmowa.
Kontakt
Mofo Textylia
Pukiańca 31
06-300 Przasnysz

www.plakaty-ulotki.pl

email: info@plakaty-ulotki.pl

tel: 883 458 207
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
przasnyski

Powiat przasnyski - powiat w województwie mazowieckim (północna część) ze stolicą w Przasnyszu. Zaliczają się do niego gminy Przasnysz (gmina miejska), Chorzele, Czernice Borowe, Jednorożec, Krasne, Krzynowłoga Mała, Przasnysz (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zajmuje dużą powierzchnię, bo jest to 1217 km², ale jest słabo zaludniony. Na jednym kilometrze kwadratowym mieszka tu średnio 44 osób, co daje ogólną liczbę ludności w liczbie 54 tys.

Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Inną dużą atrakcją turystyczną są bez wątpienia spływy kajakiem rzeką Omulew. Na bardziej zorganizowane podziwianie wspaniałości powiatu pozwolą turystyczne szlaki.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola