Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn. "II Piknik Rodzinny – Przegląd Kapel Weselnych"

Data publikacji: 2012-08-02, Data modyfikacji: 2012-08-02
A A AWydrukDrukuj  
 

Ogłoszenie

o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego

pn. „II Piknik Rodzinny - Przegląd Kapel Weselnych"Stowarzyszenie Młodzi w Regionie, ul. Starzyńskiego 3, 06-300 Przasnysz złożyło ofertę na realizację zadania publicznego z zakresu kultury pn. "II Piknik Rodzinny - Przegląd Kapel Weselnych" w trybie pozakonkursowym tzw. „mały grant" na podstawie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 ze zm.).

Uznając celowość realizacji zadania publicznego przez w/w podmiot, na podstawie art. 19a ustawy zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej oraz na tablicy informacyjnej Urzędu Miasta Przasnysz.

Uwagi do oferty można zgłaszać, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia, w formie pisemnej w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Przasnysz, ul. J. Kilińskiego 2, 06-300 Przasnysz lub drogą elektroniczną na adres: umprzas@przasnysz.um.gov.pl na załączonym formularzu (skan z podpisem).Burmistrz Przasnysza/-/ Waldemar Trochimiuk

, Źródło artykułu: http://www.przasnysz.um.gov.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przasnyski

  Powiat przasnyski - powiat w województwie mazowieckim (północna część) ze stolicą w Przasnyszu. Zaliczają się do niego gminy Przasnysz (gmina miejska), Chorzele, Czernice Borowe, Jednorożec, Krasne, Krzynowłoga Mała, Przasnysz (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

  Powiat zajmuje dużą powierzchnię, bo jest to 1217 km², ale jest słabo zaludniony. Na jednym kilometrze kwadratowym mieszka tu średnio 44 osób, co daje ogólną liczbę ludności w liczbie 54 tys.

  Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Inną dużą atrakcją turystyczną są bez wątpienia spływy kajakiem rzeką Omulew. Na bardziej zorganizowane podziwianie wspaniałości powiatu pozwolą turystyczne szlaki.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola