Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nocna Gra Książęca

Data publikacji: 2012-08-01, Data modyfikacji: 2012-08-01
A A AWydrukDrukuj  
 

Czy poszukiwaczom uda się odzyskać skarb dla pszczyńskiego Muzeum zanim na jego trop wpadną współpracownicy bogatego zagranicznego kolekcjonera? Weź udział w grze i pomóż znaleźć ukryte perły księżnej, a być może jedna z nagród będzie Twoja!Czym jest Nocna Gra Książęca ?

Nocna Gra Książęca to organizowana od 2009 roku bezpłatna i otwarta dla wszystkich chętnych terenowa gra miejska. Celem gry jest przybliżanie uczestnikom atrakcji turystycznych Pszczyny, historii miasta i ciekawostek o życiu jego dawnych mieszkańców. Do udziału w imprezie nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza. Wszystkie informacje gracze zdobywają w toku zabawy. Na uczestników, którzy najlepiej poradzą sobie z zadaniami gry czekają nagrody ufundowane przez Sponsora.
Gra rozpocznie się o 19.00, a uroczyste zakończenie zaplanowano na 21.30.

Dla kogo gra?
Nocna Gra Książęca to dwugodzinna impreza łącząca scenariuszowe gry terenowe, podchody, elementy gier komputerowych i RPG. Do udziału w grze zachęcamy osoby w każdym wieku, które chcą w ciekawy i aktywny sposób poznać najciekawsze miejsca w Pszczynie.

Jak wziąć udział w grze?
Do udziału w grze niezbędna jest rejestracja, która odbędzie się w dniu gry od 16.00 do 18.30 w Biurze Informacji Turystycznej w Bramie Wybrańców na Rynku. W grze można brać udział indywidualnie lub w zespołach 2-osobowych. Przynajmniej jedna osoba w zespole musi być pełnoletnia. Rejestracja może zakończyć się wcześniej w razie wyczerpania limitu 200 miejsc w grze. Aby zagwarantować sobie miejsca w grze można skorzystać z wcześniejszej internetowej rezerwacji miejsc na stronie gry www.gra.pszczyna.pl. Z rezerwacji internetowej można skorzystać od 23 lipca do 3 sierpnia 2012 (do godz. 23:59) .

Kto za tym stoi?
Organizatorami gry są: Urząd Miejski w Pszczynie i Pszczyńskie Centrum Kultury, a producentem wykonawczym firma Silesia Events. Głównym Sponsorem Gry jest Kawiarnia-Lodziarnia „Dolce Vita” Patronat medialny nad imprezą objął portal pless.pl oraz „Głos Pszczyński”. Honorowy patronat objął burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

, Źródło artykułu: http://pszczyna.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przasnyski

  Powiat przasnyski - powiat w województwie mazowieckim (północna część) ze stolicą w Przasnyszu. Zaliczają się do niego gminy Przasnysz (gmina miejska), Chorzele, Czernice Borowe, Jednorożec, Krasne, Krzynowłoga Mała, Przasnysz (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

  Powiat zajmuje dużą powierzchnię, bo jest to 1217 km², ale jest słabo zaludniony. Na jednym kilometrze kwadratowym mieszka tu średnio 44 osób, co daje ogólną liczbę ludności w liczbie 54 tys.

  Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Inną dużą atrakcją turystyczną są bez wątpienia spływy kajakiem rzeką Omulew. Na bardziej zorganizowane podziwianie wspaniałości powiatu pozwolą turystyczne szlaki.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola