Czy poszukiwaczom uda się odzyskać skarb dla pszczyńskiego Muzeum zanim na jego trop wpadną współpracownicy bogatego zagranicznego kolekcjonera? Weź udział w grze i pomóż znaleźć ukryte perły księżnej, a być może jedna z nagród będzie Twoja!
Czym jest Nocna Gra Książęca ?
Nocna Gra Książęca to organizowana od 2009 roku bezpłatna i otwarta dla wszystkich chętnych terenowa gra miejska. Celem gry jest przybliżanie uczestnikom atrakcji turystycznych Pszczyny, historii miasta i ciekawostek o życiu jego dawnych mieszkańców. Do udziału w imprezie nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza. Wszystkie informacje gracze zdobywają w toku zabawy. Na uczestników, którzy najlepiej poradzą sobie z zadaniami gry czekają nagrody ufundowane przez Sponsora.
Gra rozpocznie się o 19.00, a uroczyste zakończenie zaplanowano na 21.30.
Dla kogo gra?
Nocna Gra Książęca to dwugodzinna impreza łącząca scenariuszowe gry terenowe, podchody, elementy gier komputerowych i RPG. Do udziału w grze zachęcamy osoby w każdym wieku, które chcą w ciekawy i aktywny sposób poznać najciekawsze miejsca w Pszczynie.
Jak wziąć udział w grze?
Do udziału w grze niezbędna jest rejestracja, która odbędzie się w dniu gry od 16.00 do 18.30 w Biurze Informacji Turystycznej w Bramie Wybrańców na Rynku. W grze można brać udział indywidualnie lub w zespołach 2-osobowych. Przynajmniej jedna osoba w zespole musi być pełnoletnia. Rejestracja może zakończyć się wcześniej w razie wyczerpania limitu 200 miejsc w grze. Aby zagwarantować sobie miejsca w grze można skorzystać z wcześniejszej internetowej rezerwacji miejsc na stronie gry www.gra.pszczyna.pl. Z rezerwacji internetowej można skorzystać od 23 lipca do 3 sierpnia 2012 (do godz. 23:59) .
Kto za tym stoi?
Organizatorami gry są: Urząd Miejski w Pszczynie i Pszczyńskie Centrum Kultury, a producentem wykonawczym firma Silesia Events. Głównym Sponsorem Gry jest Kawiarnia-Lodziarnia „Dolce Vita” Patronat medialny nad imprezą objął portal pless.pl oraz „Głos Pszczyński”. Honorowy patronat objął burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.
Powiat przasnyski - powiat w województwie mazowieckim (północna część) ze stolicą w Przasnyszu. Zaliczają się do niego gminy Przasnysz (gmina miejska), Chorzele, Czernice Borowe, Jednorożec, Krasne, Krzynowłoga Mała, Przasnysz (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku. Powiat zajmuje dużą powierzchnię, bo jest to 1217 km², ale jest słabo zaludniony. Na jednym kilometrze kwadratowym mieszka tu średnio 44 osób, co daje ogólną liczbę ludności w liczbie 54 tys. Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Inną dużą atrakcją turystyczną są bez wątpienia spływy kajakiem rzeką Omulew. Na bardziej zorganizowane podziwianie wspaniałości powiatu pozwolą turystyczne szlaki.
|
Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola